VESLAČKI KLUB PARTIZAN
Ada Ciganlija 3 / 11030 Beograd


TEL/FAX
+ 381 11 3549752
+ 381 11 3553124


E-MAIL
office@vkpartizan.net

nid==1) { ?>

Aktuelno

seniori-vest-mart.jpg

U nedelju 15. marta 2009. godine, u Beogradu održan je i prvi zvaničan savezni  test na vodi u formi 5km praćceno sa 3x4km. I pored jakog vetra, seniori našeg kluba su ostvarili zapažene rezultate.

U konkurenciji dvojaca bez kormilara, Nikola Stojić i Goran Jagar su imali najbrže prosečno vreme,  dok u konkurenciji skifova, Marko Marjanović je imao najbrže vreme. Pored dobrih rezultata seniora, juniori „Partizana“ su takodje pokazali zavidnu formu, tako da ceo tim sa nestrpljenjem  ocekuje  4. april za kad je zakazan i drugi zvaničan test.

Rezultati: 

Rezultati seniora

nid==1) { ?>

Seniori u dobroj formi

seniori-vest-mart.jpg

U nedelju 15. marta 2009. godine, u Beogradu održan je i prvi zvaničan savezni  test na vodi u formi 5km praćceno sa 3x4km. I pored jakog vetra, seniori našeg kluba su ostvarili zapažene rezultate.

U konkurenciji dvojaca bez kormilara, Nikola Stojić i Goran Jagar su imali najbrže prosečno vreme,  dok u konkurenciji skifova, Marko Marjanović je imao najbrže vreme. Pored dobrih rezultata seniora, juniori „Partizana“ su takodje pokazali zavidnu formu, tako da ceo tim sa nestrpljenjem  ocekuje  4. april za kad je zakazan i drugi zvaničan test.

Rezultati: 

Rezultati seniora

POGLEDAJTE FOTO GALERIJU

Rastko Petrović
Rukovodilac škole veslanja
TEL:064 111 69 59

Uloguj se
Još uvek niste registrovani? REGISTRUJ SE
Telekom Srbija EKI INVESTMENT Solution JM HYPO DELOITTE.
Web dizajn Solution Studio